آموزش ثبت‌نام در سایت

برای تهیه‌ی محصولات و استفاده از همه‌ی امکانات سایت، باید حتماً توی سایت ثبت‌نام کنید و اصطلاحاً یک حساب کاربری داشته باشید.

من در این بخش به شما یاد میدم که چطوری برای خودتون یک حساب کاربری بسازید:

آموزش ورود به حساب کاربری

 بعد از ثبت‌نام توی سایت و ایجاد حساب کاربری، اگر توی مراجعات بعدی وارد حساب کاربری خودتون نشید، سایت شما رو نمیشناسه و با شما بعنوان یه کاربر مهمان رفتار میکنه. معناش اینه که نمیتونید از محصولاتی که خریداری کردید، استفاده کنید و امکانات سایت در دسترس شما قرار نمی‌گیره.

من در این بخش به شما یاد میدم که چطور به محض ورود به سایت، وارد حساب کاربری یا صفحه پیشخوان خودتون بشید:

آموزش خرید و دانلود محصولات

توی این قسمت به شما یاد بدم که چطوری یه محصول دانلودی رو از سایت بخرید و بعد فایلهای خریداری شده رو دانلود کنید:

تیکت پشتیبانی

این بخش از سایت به منظور پاسخگویی و کمک به دانشجویان دوره‌ها طراحی شده و در واقع کسانیکه دوره‌ای از دوره‌های آموزشی سایت را خریداری کرده باشند میتوانند از این طریق بصورت مستقیم با ما مکاتبه کرده و در سریعترین زمان ممکن، پاسخها و راهنماییهای ما را در خصوص دوره‌ای که خریداری کرده‌اند دریافت کنند.

کیف پول

ما در سایت برای هر کاربر یک کیف پول تعبیه کردیم که کاربر بتونه پولهای خودش رو ذخیره کنه و توی فرصت مناسب از طریق این ذخیره، محصولات سایت رو خریداری کنه.

موجودی کیف پول شما به 3 طریق افزایش پیدا میکنه و نهایتاً شما میتونید از این موجودی برای تهیه‌ی محصولات سایت استفاده کنید:

1. می‌توانید هر ماه درصدی از درآمد خودتون رو به کیف پول سایت انتقال بدید و بعدا با خرید محصولات آموزشی، در واقع روی خودتون و آموزش خودتون سرمایه‌گذاری کنید.

2. می‌توانید طبق تعرفه‌ی زیر و در واقع با فعالیت کردن در سایت آروم آروم موجودی کیف پول خودتون رو زیاد کنید و از پولهای ذخیره شده برای تهیه دوره‌ها استفاده کنید:

  • بازدید از صفحات سایت: 1 امتیاز در روز
  • ثبت نظر در پایین مطالب سایت: 3 امتیاز در روز
  • ثبت نظر در پایین محصولات سایت: 5 امتیاز در روز
  • ارسال ویدیوی نتایج: 50 امتیاز

3. خبر خوب اینکه ما در اعیاد و مناسبتهای مختلف، مقداری اعتبار هدیه به به تمام کاربران سایت هدیه میدیم و این به شما کمک میکنه که محصولات سایت رو راحت‌تر و سریعتر تهیه کنید.

خبرنامه

شما میتونید آدرس ایمیل و شماره موبایل خودتون رو در اختیار ما بذارید تا ما هر وقت مطلب جدیدی در سایت قرار دادیم یا تخفیفاتی رو برای تهیه محصولات لحاظ کردیم، سایت بصورت خودکار و سریع از طریق ایمیل یا پیامک به شما اطلاع بده. برای این کار کافیه که توی خبرنامه سایت عضو بشید.