آموزش ثبت‌نام در سایت و ایجاد حساب کاربری

اگر قوانین و مقررات سایت رو مطالعه کرده باشید، میدونید که برای تهیه‌ی محصولات و استفاده از سایر امکانات سایت، باید حتماً یک حساب کاربری داشته باشید. و من در این بخش به شما یاد میدم که چطوری برای خودتون یه حساب کاربری بسازید.

فرقی نمیکنه این کار رو با موبایل انجام بدید یا با کامپیوتر. من هر دوتا رو این پایین بصورت قدم به قدم به شما یاد میدم. فقط دقت داشته باشید که شما ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری رو امروز یکبار برای همیشه انجام میدید و دفعات بعدی که به سایت مراجعه کردید، با استفاده از همین اطلاعات وارد حساب کاربری خودتون میشید و از امکانات سایت استفاده می‌کنید:

آموزش ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری با موبایل:
آموزش ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری با کامپیوتر:

وقتی این مراحل رو انجام دادید، حساب کاربری شما ساخته میشه و اصطلاحاً شما دیگه عضو سایت هستید. از این به بعد مشخصات، محصولات و امتیازات شما بصورت جداگونه و خصوصی توی حافظه‌ی سایت ذخیره میشه و شما میتونید با هر بار مراجعه به سایت به این موارد دسترسی داشته باشید.

میخوام به این نکته خیلی توجه داشته باشید که بعد از ثبت‌نام توی سایت و ایجاد حساب کاربری، اگر توی مراجعات بعدی به سایت، وارد حساب کاربری خودتون نشید، سایت شما رو نمیشناسه و با شما بعنوان یه کاربر مهمان رفتار میکنه. معناش اینه که نمیتونید از محصولاتی که خریداری کردید، استفاده کنید و امکانات سایت در دسترس شما قرار نمی‌گیره.

بنابراین یادتون باشه هر بار که به سایت مراجعه می‌کنید، باید دکمه‌ی ورود رو بزنید و با وارد کردن مشخصات خودتون (شماره موبایل و رمزعبور) وارد حساب کاربری خودتون بشید تا سایت شما رو بشناسه و محصولات خریداری شده و امتیازات و سایر امکانات رو در دسترس شما قرار بده.

حالا روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید تا بهتون یاد بدم چطور میتونید وارد حساب کاربری یا صفحه پیشخوان خودتون بشید: