آموزش ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری

اگر قوانین و مقررات سایت رو مطالعه کرده باشید، میدونید که برای تهیه‌ی محصولات و استفاده از امکانات سایت، باید حتماً یک حساب کاربری داشته باشید.

من در این بخش به شما یاد میدم که چطوری برای خودتون یه حساب کاربری بسازید و در ادامه شما رو با بخش‌ها و امکانات حساب کاربری (یا همون صفحه پیشخوان) آشنا میکنم.

آموزش ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری با موبایل:
آموزش ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری با کامپیوتر:

آموزش ورود به حساب کاربری یا صفحه پیشخوان

وقتی حساب کاربری ساختید، مشخصات، محصولات و امتیازات شما بصورت مجزا و خصوصی در حافظه‌ی سایت ذخیره میشه و شما میتونید با هر بار مراجعه به سایت به این موارد دسترسی داشته باشید.

میخوام به این نکته خیلی توجه داشته باشید که بعد از ثبت‌نام توی سایت و ایجاد حساب کاربری، اگر توی مراجعات بعدی وارد حساب کاربری خودتون نشید، سایت شما رو نمیشناسه و با شما بعنوان یه کاربر مهمان رفتار میکنه. معناش اینه که نمیتونید از محصولاتی که خریداری کردید، استفاده کنید و امکانات سایت در دسترس شما قرار نمی‌گیره.

بنابراین به خاطر داشته باشید هر بار که وارد سایت میشید، باید دکمه‌ی ورود رو بزنید و با وارد کردن مشخصات خودتون (شماره موبایل و رمزعبور) وارد حساب کاربری خودتون بشید تا سایت شما رو بشناسه و محصولات خریداری شده و امتیازات و سایر امکانات رو در دسترس شما قرار بده.

من در این بخش به شما یاد میدم که چطور به محض ورود به سایت، وارد حساب کاربری یا صفحه پیشخوان خودتون بشید:

آموزش ورود به حساب کاربری با کامپیوتر:
آموزش ورود به حساب کاربری با موبایل: