سبد خرید 0

تشکر ویژه میکنم از استاد حیدری و تیم پشتیبانی بی‌نظیرشون که به خوبی منو پشتیبانی کردن و در کنارم بودن و حالا من میخوام در رابطه با نتایجی که گرفتم، یه سری توضیحاتی رو بدم.

من قبل از دوره قانون جذب و شکرگزاری نمی‌تونستم نتایج خوبی رو داشته باشم ولی بعد از اینکه وارد این دوره‌ها شدم تونستم با سن کمم ثروت خوب و ارتباطات بی‌نظیری رو داشته باشم.

من 12 الی 13 سالم هستش و قبل از این دوره‌ها ارتباطات خوبی نداشتم.

وقتی وارد این دوره‌ها شدم تونستم با دوازده سیزده سال سن، با افراد خارج از کشور و خود کشور ارتباطات بی‌نظیری رو داشته یاشم. خلاصه اینکه تشکر ویژه میکنم بابت دوره‌های بی‌نظیرتون.

از نتایج عالی که من تونستم از دوره‌های استاد حیدری بگیرم و از طریق اون نتایج تونستم به چیزای خیلی زیادی دست پیدا کنم، این بود که من تونستم افکار منفی رو از خودم دور کنم و افکار مثبت رو جذب کنم.

من قبل از دوره‌ها خیلی منفی‌گرا بودم و یک دفعه واقعاً خیلی مثبت شدم و تونستم با انسانهای مثبت دوست بشم. یعنی من از وقتی که وارد دوره‌ها شدم یکسره با انسانهای مثبت روبرو میشم، با انسانهای مثبت صحبت میکنم و مهمتر اینکه من کلاً دیگه مثبت شدم و اینکه افکار مثبت جذب من شده و افکار نفی ازم دور شده و این باعث شده که من بتونم همیشه عالی و بانگرش باشم تا بتونم اتفاقات خوب رو به خودم جذب کنم و واقعاً ممنونم بابت دوره‌های عالیتون.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghasemheydari.ir/?p=11191

اگه سوالی دارید از ما بپرسید. ما در اسرع وقت پاسخ شما را می‌دهیم.

موفقیت با قرآن