معرفی و دانلود فیلم راز

مستند راز، فیلمی روایت‌گونه و به صورت مصاحبه در مورد باور به قانون جذب است. این فیلم تولید سال ۲۰۰۶ در استرالیا، به کارگردانی درو هریوت می‌باشد.
کتابی به همین نام نیز نوشته شده‌است. نویسنده کتاب راندا برن می‌باشد که تهیه کنندگی مستند راز را نیز برعهده داشته‌است.

وی در سال ۲۰۰۷ از سوی مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تأثیرگذار در دنیا معرفی شد و در ادامه وی کتاب قدرت، جادو و قهرمان را نیز به نگارش درآورد.

راندا برن می‌گوید: قبل از نوشتن کتاب راز، زندگی‌ام از هم متلاشی شد.

تا سر حد مرگ کار می‌کردم و ناگهان پدرم فوت کرد.

رابطه‌ام با همکاران و عزیزانم دچار اغتشاش شده بود و در آن موقع حتی به ذهنم هم خطور نمی‌کرد که در کمال یأس و ناامیدی موهبتی الهی نصیبم شود.

به دلیل موفقیت پیش آمده، به رازی بی‌نظیر نگاهی اجمالی انداختم. به راز زندگی، که در واقع کتابی یکصد ساله بود و دخترم هیلی آن را به من داده بود.

من ردیابی قضیه ی راز را در سرتاسر تاریخ شروع کردم.

اینکه بیشتر مردم از آن خبر داشتند، برایم باور نکردنی بود، آن هم بزرگترین افراد در طول تاریخ، مثل افلاطون، شکسپیر، نیوتون، هوگو، بتهوون، لینکلن و….

[aparat id=’v1thJ’]

خلاصه فیلم
مستند راز به ارائه فرضیه «قانون جذب» می‌پردازد و بیان می‌دارد احساسات و تفکرات می‌تواند حوادث بیرونی را جذب کند.
این راز همچنین اظهار می‌دارد در طول تاریخ، کسانی که در پُست‌های مهم قدرت بوده‌اند، علاقه داشته‌اند این قانون را از عموم مردم پنهان دارند.
این فیلم شامل مصاحبه‌هایی با کسانی است که خود را متخصص و مؤلف در حوزه‌های فیزیک کوانتم، روان‌شناسی، متافیزیک، الهیات، فلسفه، سرمایه‌گذاری، فنگ‌شویی و پزشکی می‌دانند، و «معلمان راز» خوانده می‌شوند.

2 Comments

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید