دوست عزیزم سلام!

اگه تازه با مجموعه آموزشی حیدری آشنا شدی و نمیدونی از کجا شروع کنی، این صفحه دقیقاً مخصوص توئه!

از اینجا شروع کن!

من قاسم حیدری هستم و پیوستنت رو به مجموعه آموزشی حیدری خوش‌آمد میگم. ما اینجا تلاشمون درک و اجرای این اصل در زندگی هست که: «تمام اتفاقات زندگی ما بدون استثناء، نتیجه‌ی باورها و فرکانس‌های خودمان است و نه هیچ عاملی بیرون از ما».

خوندن متن این صفحه و پیگیریِ فایلهایی که لینک اونا توی این صفحه اومده، به تو کمک میکنه که بدونی کار رو از کجا و چه بخشی شروع کنی و چطور ادامه بدی. پس لطفاً خوب به حرفام گوش کن.

دوست من…

اول از همه میخوام خودتو بخاطر برداشتن مهم‌ترین قدم برای تغییر و خلق زندگی دلخواهت، تحسین کنی! چون مرز خیلی از محدودیت‌ها توی ذهنت شکسته شده که تونستی از بدنه‌ی جامعه‌ای جدا بشی که معتقدن هیچ کنترلی روی شرایط زندگی‌شون ندارن. این جامعه شامل 97% از افراد جهان‌ هستن و به خاطر همین باور، محدودیت‌هاشون رو قبول کردن و دست از تحقق خواسته‌هاشون برداشتن. چون تغییر اون چیزایی که قبول میکنی بدست خودت ایجاد شده، هزارها بار آسون‌تر و امکان‌پذیرتر از تغییر اون چیزایی هست که فکر می‌کنی نقشی توی ایجادش نداشتی!

ماجرای پشت پرده‌ی تک‌تک اتفاقاتی که توی زندگی ما می‌افته اینه که: ما آفریده شدیم تا با فرکانسهامون هر اون چیزی که می‌خواییم رو خلق کنیم و در امتداد این هدف، به جهانی هدایت شدیم که ساز و کار اون، پاسخ به فرکانس‌های ما هست. این جهان بدون اینکه ذره‌ای از این ساز و کار خارج بشه، یا به حال ما دل بسوزونه یا قصد کینه‌ورزی داشته باشه، دقیقاً همون فرکانس‌های دریافتی از طرف ما رو به شکل تجربه و اتفاق وارد زندگی ما می‌کنه.

تمام آموزش‌های من بر این ساز و کار استوار هست و سعی داره معیاری دقیق از این ساز و کار توی دستت قرار بده تا مثل غربال، توی هر لحظه تک‌تک واکنش‌ها، اقدام‌ها، انتظارها و نگرش‌هاتو الک کنی. یعنی باورهای قدرتمند‌کننده‌ای که نتیجه‌ی اونا، خلق خواسته‌ها و مهم‌تر از اون، کنترل زندگی توی تمام جنبه‌هاست رو از افکار محدود‌کننده و شرک‌آلودی جدا کنی که سال‌ها تو رو متقاعد کرده بود که شرایط بیرونی زندگی تو رو رقم زده. شرایطی مثل دلار، وضعیت اقتصادی، حاکمیت یه حزب خاص، جو جغرافیایی، خونواده‌ای که توی اون متولد شدی، نگرش‌های همسرت، والدینت، کارفرمات و هر عامل دیگه‌ای بجز خودت و باورهات.

دوست من…

نکته‌ی بسیار مهم توی روند تغییری که شروعش کردی اینه که: هرگز نخواه و انتظار نداشته باش که یک شبه این ساز کار رو تمام و کمال درک کنی و به کار ببندی و یک شبه باورهای محدودکننده و شرک‌آلود ذهن -که نتیجه ورودی‌های نامناسب طی سال‌ها بوده- رو تبدیل به باورهای قدرتمندکننده و توحیدی کنی. درک این ساز و کار و اجرای اون توی زندگی، یه فرآیند تکاملی هست و این عجله، فقط تو رو ناامید و بی‌انگیزه میکنه و لذت بردن از مسیر رو از تو میگیره و در نهایت تو رو از مسیر خارج کرده و حتی ممکنه به شیوه‌ی قبلیت برگردونه.

ولی انتظار تغییر اوضاع رو از همین لحظه داشته باش. تغییری که اول به شکل احساس‌خوب و اطمینان قلبی و اعتماد به منطق این ساز و کار‌ که میتونی با تغییر باورهات زندگی دل‌خواهت روبسازی، ظاهر می‌شه. بعد به اندازه‌ای که به زندگی به شیوه این ساز و کار متعهدتر میشی و روی اون حساب می‌کنی و مثل وحی منزل اجراش می‌کنی و از حساب کردن روی هر عاملی بیرون از خودت دست برمی‌داری، این فرکانس‌های جدید و خالص و توحیدی، قدرت بیشتری می‌گیره و کم‌کم به شکل استقلال مالی، عشق توی روابطت، سود توی کسب و کارت، آرامش و اطمینان توی قلبت و سلامتی توی جسم و جونت ظاهر می‌شه و به اندازه‌ای که به ادامه این روند وفادار می‌مونی‌، نتایج‌ دوباره بهتر و بهتر می‌شه. چون موفقیت‌ِ پایدار‌، حاصلِ قدم برداشتن توی یک مسیر صحیح‌ و ماندن و ادامه دادنِ این روند است. فقط توی این مسیر بمون! این تنها کار زندگی توئه.

دوست من…

توی این مسیر، گاهی وقتا با تضادها و شرایط نادل‌خواهی برخورد می‌کنی که ممکنه نتونی از عهده‌ی نجواهایی بربیای که به شکل ترس‌ها و تردید‌ها مصمم شدن تا تو رو متقاعد کنن این شیوه جواب نمیده و با این ترفند تو رو مجبور کنن که زندگی قبلی و محدودیت‌هاش رو به عنوان سرنوشتت بپذیری! اینجا همون نقطه‌ای هست که آدم‌های زیادی حریف این ترس‌ها نشده و اهداف و رویاهای خودشون رو نیمه‌کاره رها می‌کنن. اینجا نقطه‌ی جدایی کسب و کارهای موفق از کسب و کارهای شکست‌خورده و نقطه‌ی جدایی آدم‌های موفق از شکست‌خورده هست. چون نقطه‌ی جدایی امید از ناامیدی، ایمان از ترس، یقین از شک و توحید از شرک هست. به همین دلیل، باورهای نوپای تو، هر لحظه نیاز به تغذیه با آگاهی‌ها و ورودی‌های مناسب رو دارن. یعنی هر زمان احساس کردی از مسیر اصلی خارج شدی، دوباره به این صفحه برگرد و با مرور این مطالب، همه چیز رو به خودت یادآوری کن.

هدیه از طرف سایت برای خوش‌آمد گویی به شما

به رسم هدیه‌، کیف پول الکترونیکی شما توی سایت به مبلغ 50،000 تومان شارژ شد که می‌تونی از این موجودی برای خرید محصول از سایت‌، استفاده کنی.

شما وقتی توی سایت عضو میشی، سایت بهت یه کیف پول الکترونیکی میده که میتونی مبالغ جمع‌آوری شده رو توی اون ذخیره کنی و برای تهیه محصولات سایت از اون استفاده کنی.

مثلاً با هر خرید از سایت ۱۵٪ از مبلغی که با کارت بانکی‌ت پرداخت میکنی به موجودی کیف پولت اضافه می‌شه. سپس توی خریدهای بعدی سایت به درخواست شما، موجودی کیف پولتون رو از مبلغ محصول کسر می‌کنه و اگه مبلغ محصول از موجودی کیف پول شما بیشتر باشه، اونوقت برای پرداخت مابقی مبلغ به درگاه بانک هدایت می‌شی.

البته کیف پول شما توی سایت با فعالیتهایی مثل: بازدید روزانه از مطالب سایت و ارسال نظرات خودت درباره‌ی محصولات هم شارژ میشه!

گاهی اوقات هم به مناسبت‌های مختلف مبالغی رو به شما هدیه میدیم و همونجوری که گفتم میتونید از این مبلغی که جمع‌آوری میشه برای تهیه‌ی محصولات سایت استفاده کنید.

سایت حیدریون در یک نگاه

دوست عزیز…

مشتاقم شخصاً به صورت اجمالی تو رو با جای‌جای این مجموعه‌ی دوست‌داشتنی و این جمع صمیمی آشنا کنم:

اگه سوالت اینه که کدوم بخش مهمتر هست، مثل اینه که بپرسی کدوم بخش از بدنِ من مهمتر هست؟ دستم یا پام؟! چشمم یا انگشت شصتم؟!

تمام این بخش‌ها، جزئی از یک سیستم هست که نتیجه‌ی همراه شدن با کل اون، در دست گرفتن کنترل ۱۰۰٪ زندگیت هست و این نهایت دستاورد یک انسان هست. همون طوری که کارکرد تمام اجزاء بدنت از قلب، مغز، سیستم تنفس و… توی هر لحظه باهم، کمک می‌کنه تا بدون اینکه دکمه‌ای رو کلیک کنی یا مراقب وضعیتی باشی، حرف بزنی، راه بری، غذا بخوری و…

این قسمت به صورت مشخص باورهای منو توی جنبه‌های روحی، جسمی، مالی و روابط نشون میده. به همین خاطر شروع کار از این قسمت، هم شناخت بهتری از ساز و کار جهان هستی به تو میده و هم وقتی می‌بینی درک و عمل به شیوه‌ی این ساز و کار، چطور منو از افسردگی و بیماری و بیکاری و تنهایی به زندگی توی دنیایی زیبا هدایت کرده، عزمت رو برای ساختن زندگیت به وسیله‌ی تغییر باورهات راسخ‌تر میکنی.

توی این بخش از سایت، نتایج سایر اعضای مجموعه قرار داده میشه. افرادی که بخاطر تلاش برای درک و اجرای آگاهی‌های ارائه شده از طریق دوره‌های آموزشی و مطالب سایت، تونستن زندگی خودشون رو بررای همیشه متحول کننن. این نتایج بصورت فایلهای صوتی و تصویری توی سایت منتشر میشه تا همواره قدرت تغییر باور به همه‌ی ماها یادآوری بشه.

بنابراین برای دیدن و شنیدن و اطلاع از نتایج دوستات وقت بگذار و از اون نتایج، به عنوان اسناد و مدارکی استفاده کن تا نجواهای ذهنت رو خاموش کنی و این ایمان و امید و انگیزه همواره توی وجودت شعله‌ور بمونه و پای حرکتت بشه که:

اگر آن‌ها توانسته‌اند با ساختن باورهایشان به چنین زندگی زیبایی برسند، پس من هم می‌توانم!

اگر قانون برای آن‌ها جواب داده، پس قطعاً برای من هم جواب می‌دهد!

تالار حیدریون، جایی هست که می‌تونی سوالات خودت رو درباره‌ی مسائل مختلف زندگی‌ بپرسی، و با مطالعه‌ی راهکارهای عملی بقیه‌ی اعضای این مجموعه به پرسش‌هایی که درباره مسائل مختلف زندگی قبلاً پرسیده شده، سریع‌تر و راحت‌تر قوانین زندگی رو درک کنی و راه استفاده از اونا رو یاد بگیری.

بعد به مرور زمان که درک بهتری از قوانین پیدا می‌کنی، می‌تونی تجارب خودت رو از طریق پاسخ به سوالات دوستانت توی تالار به اشتراک بگذاری.

تالار حیدریون فضایی هست واقعی برای به‌کاربستن اون چه یاد میگیری، به منظور خلق کردن یک نتیجه‌ی واقعی و ملموس.

در حقیقت، قوی‌ترین عامل برای درک بهتر اون چیزایی که از قوانین زندگی یاد گرفتی و تبدیل اون آموخته‌ها به یک عادت رفتاری، آموزش تمام و کمال آموخته‌هات به دیگرانی هست که به دنبال آموختن اون هستن. این کار از تو یه پیشرو می‌سازه.

به همین خاطر ساده و منطقی، هر لحظه‌ای که توی تالار صرف پاسخ به سوالات دوستانت میکنی، لحظه‌ای طلایی برای ساختن یه باورقدرتمند‌کننده‌ی دیگه یا تقویت باورهای قدرتمند‌کننده‌ی قبلی هست. این کار یعنی:

تأمل برای یافتن راه‌حل‌های هماهنگ با قوانین!

یادآوریِ قوانین زندگی!

عادت‌دادن ذهن به نگاه‌کردن با ذرّه‌بین قوانین زندگی به هر موضوعی!

اگه سؤالت اینه که کار رو با کدم دوره‌ی آموزشی شروع کنی، باید بگم برای شروع، اول فایل‌های رایگان سایت رو گوش بده و راهکارهاش رو اجرا کن تا قدم به قدم به مرحله بعدی هدایت بشی.

مرحله‌ی بعدی، گوش دادن به دوره‌های رایگان هست. دوره‌های رایگان، بصورت منسجم و منظم، مقدماتی رو برات فراهم میکنن تا آروم آروم راه رو پیدا کنی و وارد مسیر اصلی بشی.